KDU.breadcrumbs.homePlzeň - město Ing. Ctibor Fojtíček: V KDU-ČSL mají své místo nejen mladí, či rodiny s dětmi, ale i Ti životem zku
Zpět

Ing. Ctibor Fojtíček: V KDU-ČSL mají své místo nejen mladí, či rodiny s dětmi, ale i Ti životem zkušenější

Přidáno 27. 8. 2018
Ilustrační foto
Byl jsem ke kandidatuře osobně vyzván předsedou městské organizace a potěšilo mne to. Upozornil jsem na svůj věk, ale uznal jsem, že velká část voličů jsou důchodci, a ti mohou uvítat, když má strana odvahu zařadit na kandidátku i důchodce, o kterém ví, že je stále aktivní a svojí zkušeností v komunální politice může být v přípravě voleb co platný.
 A proč právě KDU-ČSL?  Ta strana je dnes už blízká jediné politické straně, ve které jsem působil a to KDS. Je to strana proevropská, s nepřehlédnutelným sociálním působením, konzervativní nejen proklamacemi, ale i životem jejich příznivců. Ten konzervatismus není zkostnatělé setrvání v minulosti, ale upřednostňování minulé zkušenosti, před pošetilými nápady o budoucnosti.
    Neaspiruji na zvolení do zastupitelstva. Volte celou kandidátku, ale pokud z různého důvodu nechcete, preferenční hlasy od voličů jiných stran by mne potěšily.

Váš Borek Fojtček