Zpět

Mgr.et Mgr. Marie Fritzová Ph.D

Členka OV KDU-ČSL, VŠ učitel
 
Jmenuji se Marie Fritzová, je mi 32 let, jsem vdaná a mám dvě děti. V současnosti vyučuji na Fakultě Pedagogické Západočeské univerzity v Plzni a zároveň jsem na rodičovské dovolené. 
Prosazuji sociální a prorodinnou politiku. Zasadím se o úpravu a zvelebení veřejného prostranství, chtěla bych se zaměřit především na vybudování chodníků a cyklostezky kolem řeky Radbuzy. Jiná města (a daleko menší) si svých řek považují více než my zde u nás, to bych chtěla změnit.
Jako žena na mateřské dovolené, vím, co rodiny potřebují, zasadím se proto o údržbu dětských hřišť, zajistím dostatečnou kapacitu v mateřských školách, budu podporovat malé i větší sportovní kluby. Obecně jsem zastáncem rozvoje kultury a sportu v našem městě. Sama jsem totiž do svých 25let hrála aktivně fotbal za ženský tým FC Trstěnice u Mariánských Lázní a byla jsem také skautskou vedoucí v Konstantinových Lázní a Tachově. Rodina je mi vším, ale pokud mi zbyde čas, věnuji se právě komunální politice, zpěvu, hře na kytaru, četbě nebo cestování. Mojí velkou láskou je Izrael a Palestina, zde jsem totiž strávila část svých vysokoškolských studií. V roce 2017 jsem díky Západočeské univerzitě mohla vydat knihu (Život za zdí), která shrnuje moje poznatky právě z mých cest po Izraeli a Palestině.
 

Kontaktujte mě

Jméno a příjmení*
Město
E-mail
Kraj
Telefon
Bezpečnostní kód
 Security code
Povinná pole jsou označena hvězdičkou (*)
Předmět
Vaše zpráva
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.