Zpět

Libuše Hubáčková

Nestraník
Telefon: 722 404 664
 
Dosažené vzdělání:
 
středoškolské s maturitou
 
2002-2006 :
 
Církevní střední odborná škola Spálené Poříčí
 
Obor: Ochrana a tvorba životního prostředí

Proč kandiduji?


Dokud nebudeš mít děti, nevíš co je to strach o budoucnost. Musím s odstupem času říci, že je to pravda. Co se nám narodily naše dvě dcery,zjistila jsem, že to není jen o mně. Kam budou chodit děti do školky, školy? Je Valcha dostatečně bezpečná, osvětlená, má přechody? Má infrastrukturu takovou, abych nemusela stále vláčet děti na Bory? Ne.
 
Tyto věci jsem jako bezdětná neřešila. Mateřství mi otevřelo oči a já jsem pochopila, že jsem nejen matka, ale i občan, který má povinnost měnit věci k lepšímu. Když ne my, tak kdo jiný? Když ne pro děti a jejich budoucnost, tak pro koho?
 
Pochopila jsem, že křičet na zastupitelstvu a tlačit na politiky je účinné, ale k většímu úspěchu to nestačí. Musíme tu stojatou vodu jménem zastupitelstvo rozčeřit. Jinak se nic nezlepší a vše bude plynout dál, jak je zvykem.
 
Proto jsem spojila síly se stranou KDU-ČSL. Jako jediní se nebojí občas hubaté ženy s názorem. Navíc část požadavků Valšanů již KDU-ČSL v programu měla a část byla ochotná přijmout za své. Přijala jsem hozenou rukavici a jsem jako nezávislá na 4-tém místě kandidátky do zastupitelstva obvodu Plzeň 3 a najdete mě i na kandidátce do městského zastupitelstva. 

 

 

Kontaktujte mě

Jméno a příjmení*
Město
E-mail
Kraj
Telefon
Bezpečnostní kód
 Security code
Povinná pole jsou označena hvězdičkou (*)
Předmět
Vaše zpráva
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.